Cena Bitcoin Spadek do 8.600 dolarów „Signify“ Czerwona Flaga: Analityk Aktualności

Cena Bitcoinu miga pierwszym sygnałem sprzedaży od początku czerwca.

Duża kropla jest na kartach
Wielki hack na Twitterze uderza w byki.
Według wskaźnika GTI Bloomberga, cena Bitcoina może być na skraju kolejnego dużego spadku.

Po raz pierwszy od początku czerwca, kiedy to sztandarowa krypto waluta bezskutecznie próbowała przekroczyć poziom 10.000 dolarów, błysnęła sygnałem sprzedaży.

Interlapse CEO Oczekuje, że ceny Bitcoinów wzrosną w IV kwartale 2020 r.
Duża kropla jest na kartach
Chociaż wielu handlowców może ulegać pokusie traktowania GTI jako przeciwnego wskaźnika, w rzeczywistości okazało się, że jest on dość wiarygodny w określaniu istotnych zwrotów na tym rtęciowym rynku.

Pod koniec marca, kiedy to krypto waluta jeszcze zwijała się z wydarzeń „Czarnego Czwartku“, pokazała pierwszy od trzech miesięcy silny sygnał kupna.

Do końca maja Bitcoin Profit wzrosła o ponad 55 procent w stosunku do tego punktu.

Strateg Miller Tabak + Co Matt Maley definiuje 9.000 dolarów jako kluczowy poziom dla byków. Utrata go doprowadziłaby do większej presji na minus.

„Przerwa poniżej 9000 dolarów podniesie żółtą flagę ostrzegawczą na Bitcoin.“

Dodał, że spadek do 8,600 dolarów „oznaczałby“ czerwoną flagę. Inwestor kryptokurwalutowy Josh Rager przewidział ostatnio, że BTC może spaść do 7.000 dolarów, co jest najniższym punktem od końca kwietnia, zanim osiągnie nowy, wszechczasowy poziom.

Cena Bitcoin Zbliża się do Bollinger Bands Squeeze jak to pozostaje powyżej 9.000 USD
Wielki hack na Twitterze uderza w byki.
Byków Bitcoin grał holownik z niedźwiedziami przez ostatni miesiąc, a najnowszy hack Twitter może dać przewagę do tego ostatniego.

Cena BTC spadła do 9.026 dolarów, najniższy poziom od 6 lipca po tym, jak wiele kont polityków i celebrytów skompromitowało swoje konta, aby promować fałszywą nagrodę Bitcoinów.

Jednak, jak donosi U.Today, handlowcy opcji nie przewidują, że ta wiadomość spowoduje większą zmienność w ciągu następnego miesiąca.

Comments are closed.